Споредете до 4 продукти:

Mitas FL02 6.00 D9 121A5

Mitas

Mitas FL026.00 D9 121A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015914

Највисока цена:  78,7 €

Цена по парче

78,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот