Споредете до 4 продукти:

Mitas FL02 6.00 D9 118A5

Mitas

Mitas FL026.00 D9 118A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341016225

Највисока цена:  119,8 €

Цена по парче

119,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот