Споредете до 4 продукти:

Mitas ET 01 4.00 R18 64M

Mitas ET 01
Mitas ET 01
Mitas

Mitas ET 014.00 R18 64M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341007551

Највисока цена:  76,5 €

Цена по парче

76,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот