Споредете до 4 продукти:

Mitas ET 01 2.75 D21 45M

Mitas ET 01
Mitas ET 01
Mitas

Mitas ET 012.75 D21 45M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341007728

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот