Споредете до 4 продукти:

Mitas ERL-30 29.5 R25 208A2

Mitas

Mitas ERL-3029.5 R25 208A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
29.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
208
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341089311

Највисока цена:  3.727 €

Цена по парче

3.727 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот