Споредете до 4 продукти:

Mitas ERD 30 26.5 R25 209A2

Mitas

Mitas ERD 3026.5 R25 209A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
26.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
209
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341055903

Највисока цена:  4.454,1 €

Цена по парче

4.454,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот