Споредете до 4 продукти:

Mitas ERD 30 23.5 R25 185B

Mitas

Mitas ERD 3023.5 R25 185B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
185
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341047465

Највисока цена:  3.198,2 €

Цена по парче

3.198,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот