Споредете до 4 продукти:

Mitas ERD 30 20.5 R25 193A2

Mitas

Mitas ERD 3020.5 R25 193A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
20.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
193
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341047830

Највисока цена:  2.314,3 €

Цена по парче

2.314,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот