Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 26.5 D25 192B

Mitas

Mitas EM6026.5 D25 192B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
26.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
192
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341005502

Највисока цена:  3.180,1 €

Цена по парче

3.180,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот