Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 23.5 D25 183B

Mitas

Mitas EM6023.5 D25 183B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
23.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
183
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341005632

Највисока цена:  2.242,9 €

Цена по парче

2.242,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот