Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 20.5 D25 167B

Mitas

Mitas EM6020.5 D25 167B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
20.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
167
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341005823

Највисока цена:  1.282,2 €

Цена по парче

1.282,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот