Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 17.5 D25 171B

Mitas

Mitas EM6017.5 D25 171B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
17.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
171
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341036629

Највисока цена:  1.340,8 €

Цена по парче

1.340,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот