Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 17.5 D25 158B

Mitas

Mitas EM6017.5 D25 158B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
17.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006011

Највисока цена:  1.283,6 €

Цена по парче

1.283,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот