Споредете до 4 продукти:

Mitas EM60 15.5 D25 149B

Mitas

Mitas EM6015.5 D25 149B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
15.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006080

Највисока цена:  815 €

Цена по парче

815 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот