Споредете до 4 продукти:

Mitas EM30 17.5 D25 158B

Mitas

Mitas EM3017.5 D25 158B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
17.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006035

Највисока цена:  1.132,3 €

Цена по парче

1.132,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот