Споредете до 4 продукти:

Mitas EM01 365/70 R18 146A2

Mitas

Mitas EM01365/70 R18 146A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
365
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341018700

Највисока цена:  658,7 €

Цена по парче

658,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот