Споредете до 4 продукти:

Mitas EM01 315/80 R22.5 154A8

Mitas

Mitas EM01315/80 R22.5 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341079527

Највисока цена:  549,5 €

Цена по парче

549,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот