Споредете до 4 продукти:

Mitas EM 70 20.00 D24 158B

Mitas EM 70
Mitas EM 70
Mitas

Mitas EM 7020.00 D24 158B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
20.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341005878

Највисока цена:  1.585,9 €

Цена по парче

1.585,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот