Споредете до 4 продукти:

Mitas EM 20 15.5 D25 149B

Mitas EM 20
Mitas EM 20
Mitas

Mitas EM 2015.5 D25 149B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
15.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006141

Највисока цена:  1.007,1 €

Цена по парче

1.007,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот