Споредете до 4 продукти:

Mitas EM-02 440/70 R24 164A2

Mitas

Mitas EM-02440/70 R24 164A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
440
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341003218

Највисока цена:  692,1 €

Цена по парче

692,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот