Споредете до 4 продукти:

Mitas E 09 2.75 D21 45P

Mitas E 09
Mitas E 09
Mitas

Mitas E 092.75 D21 45P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341007698
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  54,8 €

Цена по парче

54,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот