Споредете до 4 продукти:

Mitas CT 02 6.70 D13 94E

Mitas CT 02
Mitas CT 02
Mitas

Mitas CT 026.70 D13 94E

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
6.70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
E
EAN:
8590341018984

Највисока цена:  95,8 €

Цена по парче

95,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот