Споредете до 4 продукти:

Mitas COMPACTOR SMOOTH 11.00 R20 157A3

Mitas COMPACTOR SMOOTH
Mitas COMPACTOR SMOOTH
Mitas

Mitas COMPACTOR SMOOTH11.00 R20 157A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
11.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8590341018748

Највисока цена:  1.266,9 €

Цена по парче

1.266,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот