Споредете до 4 продукти:

Mitas Compactor Extra Smooth 11.00 D20 170A2

Mitas

Mitas Compactor Extra Smooth11.00 D20 170A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8590341006219

Највисока цена:  674,6 €

Цена по парче

674,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот