Споредете до 4 продукти:

Mitas Compactor 9.5/65 D15

Mitas Compactor
Mitas Compactor
Mitas

Mitas Compactor9.5/65 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
9.5
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8590341089571

Највисока цена:  328,6 €

Цена по парче

328,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот