Споредете до 4 продукти:

Mitas CHO SFT 800/70 R32 175A8

Mitas

Mitas CHO SFT800/70 R32 175A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
800
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
175
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341075116

Највисока цена:  5.514,4 €

Цена по парче

5.514,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот