Споредете до 4 продукти:

Mitas C04 Leisure 120/90 D18 71N

Mitas

Mitas C04 Leisure120/90 D18 71N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
N
EAN:
8590341021946
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот