Споредете до 4 продукти:

Mitas C-10 Junior Cross 80/100 D12 41M

Mitas

Mitas C-10 Junior Cross80/100 D12 41M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
80
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
41
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341022295

Највисока цена:  41,5 €

Цена по парче

41,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот