Споредете до 4 продукти:

Mitas C 04 130/90 D18 69M

Mitas C 04
Mitas C 04
Mitas

Mitas C 04130/90 D18 69M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
M
EAN:
8590341021922
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  62,9 €

Цена по парче

62,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот