Споредете до 4 продукти:

Mitas C 04 110/90 D18 61N

Mitas C 04
Mitas C 04
Mitas

Mitas C 04110/90 D18 61N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
N
EAN:
8590341022042
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  53,8 €

Цена по парче

53,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот