Споредете до 4 продукти:

Mitas C 02 130/80 D17 65N

Mitas C 02
Mitas C 02
Mitas

Mitas C 02130/80 D17 65N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
N
EAN:
8590341022127
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  57,5 €

Цена по парче

57,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот