Споредете до 4 продукти:

Mitas C 02 120/90 D18 71N

Mitas C 02
Mitas C 02
Mitas

Mitas C 02120/90 D18 71N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
N
EAN:
8590341021915
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  57,5 €

Цена по парче

57,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот