Споредете до 4 продукти:

Mitas C 01 3.50 D16 58P

Mitas C 01
Mitas C 01
Mitas

Mitas C 013.50 D16 58P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341022172
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  47,8 €

Цена по парче

47,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот