Споредете до 4 продукти:

Mitas B62 195/55 D10 98/96N

Mitas

Mitas B62195/55 D10 98/96N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Mitas
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
98/96
Индекс на брзина:
N
EAN:
3838947852683

Највисока цена:  85,3 €

Цена по парче

85,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот