Споредете до 4 продукти:

Mitas B61 Cargo 145/80 D10 79N

Mitas

Mitas B61 Cargo145/80 D10 79N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Mitas
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N
EAN:
3838947852676

Највисока цена:  51,4 €

Цена по парче

51,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот