Споредете до 4 продукти:

Mitas B61 Cargo 115/90 D8 70N

Mitas

Mitas B61 Cargo115/90 D8 70N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Mitas
Ширина:
115
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
N
EAN:
3838947852690

Највисока цена:  32,4 €

Цена по парче

32,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот