Споредете до 4 продукти:

Mitas B15 3.50 D6

Mitas

Mitas B153.50 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
3838947852379

Највисока цена:  29,1 €

Цена по парче

29,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот