Споредете до 4 продукти:

Mitas B12 5.00 D12

Mitas

Mitas B125.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
3838947852317

Највисока цена:  65,1 €

Цена по парче

65,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот