Споредете до 4 продукти:

Mitas B 5 16x4.00 D

Mitas B 5
Mitas B 5
Mitas

Mitas B 516x4.00 D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
16x4.00
Конструкција:
D
EAN:
8590341016492

Највисока цена:  31,1 €

Цена по парче

31,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот