Споредете до 4 продукти:

Mitas AR-04 440/50 R17 135D

Mitas

Mitas AR-04440/50 R17 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
440
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341099679

Највисока цена:  686,4 €

Цена по парче

686,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот