Споредете до 4 продукти:

Mitas AR 02 560/60 R22.5 161D

Mitas AR 02
Mitas AR 02
Mitas

Mitas AR 02560/60 R22.5 161D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
560
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
161
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341003300

Највисока цена:  894,7 €

Цена по парче

894,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот