Споредете до 4 продукти:

Mitas Agriterra 03 750/60 R30.5 181D

Mitas

Mitas Agriterra 03750/60 R30.5 181D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
750
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30.5
Индекс на товар:
181
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341089267

Највисока цена:  2.546 €

Цена по парче

2.546 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот