Споредете до 4 продукти:

Mitas Agriterra 02 710/50 R26.5 170D

Mitas

Mitas Agriterra 02710/50 R26.5 170D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
710
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341055910

Највисока цена:  1.727,1 €

Цена по парче

1.727,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот