Споредете до 4 продукти:

Mitas Agriterra 02 600/55 R26.5 165D

Mitas

Mitas Agriterra 02600/55 R26.5 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
600
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341050434

Највисока цена:  1.587,6 €

Цена по парче

1.587,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот