Споредете до 4 продукти:

Mitas Agriterra 02 560/60 R22.5 165D

Mitas

Mitas Agriterra 02560/60 R22.5 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
560
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341090812

Највисока цена:  1.423,2 €

Цена по парче

1.423,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот