Споредете до 4 продукти:

Mitas AF 01 460/85 D34 152A8

Mitas AF 01
Mitas AF 01
Mitas

Mitas AF 01460/85 D34 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341066589

Највисока цена:  889,3 €

Цена по парче

889,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот