Споредете до 4 продукти:

Mitas AF 01 420/85 D34 147A8

Mitas AF 01
Mitas AF 01
Mitas

Mitas AF 01420/85 D34 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341066596

Највисока цена:  821,4 €

Цена по парче

821,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот