Споредете до 4 продукти:

Mitas AC70+ 445/65 R22.5 160G

445/65 R22.5 160G
Mitas
Mitas

Mitas AC70+445/65 R22.5 160G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075505

Највисока цена:  1.212,1 €

Цена по парче

1.212,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот