Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 90 270/95 R48 144A8

Mitas AC 90
Mitas AC 90
Mitas

Mitas AC 90270/95 R48 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
48
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341070579

Највисока цена:  1.226,2 €

Цена по парче

1.226,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот