Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 90 270/80 R32 131A8

Mitas AC 90
Mitas AC 90
Mitas

Mitas AC 90270/80 R32 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
270
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341070517

Највисока цена:  562,9 €

Цена по парче

562,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот